Žaliasis kodas

Drąsus. Kitoks. Žalias.
pastatas.jpgNaujasis verslo centras „Green Hall“ – tai 12 aukštų alternatyvaus požiūrio į darbo vietą ir klimatą.

Drąsus, nes čia nedaromi kompromisai dėl architektūros, technologijų ir aptarnavimo kokybės.

Kitoks, nes darbo vietoje svarbu ne tik funkcionalumas, bet ir gera savijauta.

Žalias, nes:

Ekologiškas ir ergonomiškas

interjeras.jpgPastato projektui organizuotas konkursas, kurį laimėjo viena iš didžiausių ir sėkmingiausių Danijos architektų įmonių „PLH arkitekter“.

Naująjį gamtos padiktuotos elipsės formos biurų pastatą sostinėje dengia dvigubi stiklo su soliariniu efektu fasadai, tarp kurių  įrengtos automatiškai valdomos žaliuzės. Ši architektūrinė naujovė patalpų šildymui ir apšvietimui leidžia ypač efektyviai naudoti Saulės energiją, o šiltuoju metų periodu atveriami didžiuliai vidinio fasado langai ir automatinės žaliuzės veikia kaip natūrali patalpų vėdinimo, vėsinimo ir šviesos reguliavimo sistema. Energijai taupyti kiekviename aukšte  įrengtos ir autonominės šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos bei apskaitos, planuojama ir moderni oro drėkinimo sistema.

Kokybiška ir patogi darbo aplinka

Naujajame A klasės biurų pastate  įrengti įvairios kvadratūros modernaus išplanavimo biurai su itin kokybiška apdaila, keturi greitaeigiai liftai, kiekviename aukšte – atskira serverio patalpa, didelio pralaidumo kompiuteriniai tinklai, aukščiausio lygio inžinerinė įranga. Suplanuotos visus A klasės biurų standartus atitinkančios sandėliavimo, archyvavimo patalpos, žaliasis lauko verslo parkas šalia Neries upės su bevieliu interneto ryšiu.

Užtikrinamas pilnas administracinių patalpų aptarnavimas.

Vilniaus akcentas

panorama.jpgVerslo centras „Green Hall“  matomas iš daugelio sostinės vietų ir tapo ryškiu miesto akcentu.

Per pastato langus matosi visas Vilnius – nuo Senamiesčio stogų iki tolumoje žaliuojančių miškų. Iš A klasės biurų atsiveria vaizdai į Nerį, Gedimino pilį, LR Seimą, „Vilniaus vartus“, Gedimino ir Konstitucijos prospektus, Žvėryną.